SWANS at Off Festival 2017

 

OFF FESTIVAL NEWS

Facebook Posts

18 hours ago

OFF Festival

Zagrajmy w wisielca!
Kategoria: zespół
Czas start!
//
Let's play hangman!
Category: band
Set, Go!
... See MoreSee Less

Zagrajmy w wisielca!
Kategoria: zespół
Czas start!
//
Lets play hangman!
Category: band
Set, Go!

 

Comment on Facebook

obawiam się, że...

ALBANII GANG

Suflera Buda

Ryszard Peja? Pasowałoby

Andrzej Duda

Clapton Eric o dziwo tez pasuje 😀 🤣

jeden Rolling Stone 😀 😂

Machinę head?

Grizzly Bear!

Swans

Arcade spacja Fire

Podaję literkę: G. Proszę dopisać w odpowiednim miejscu, albo zacząć rysować szubienicę. Tak się w to gra.

BRCKHAM PTON

sssslowdive

islam chipsy

Grizzly Bear 13.08.2018 w Czechach więc jak w mordę to jest to!!!

Ale słaba data . Woodstock w tym czasie ;(

Various Manx 😀

grizzly bear

BEACHHO USE!

Collins Phil

Vikernes Varg

ROLLING STONES tylko jednej kreski brakuje ale reszta jest ok.

Pidżama Porno

Flaming lips byłoby The flaming lips, więc Grizzly Bear

+ View more comments

1 day ago

OFF Festival

Wiemy, że tego się nie spodziewaliście, więc tym fajniej nam o tym pisać. Zanim ujawnimy pierwszych artystów OFF Festivalu 2018, zapraszamy Was koncert, który będzie jego wiosenną, klubową wersją. Mówiąc wprost: OFF Club wraca w najlepszej formie!
Jego kolejna odsłona już 6 marca 2018 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka, gdzie wystąpi Liima, czyli uosobienie idei Something Must Break: „trzeba coś zburzyć, aby można było wybudować coś nowego”. Skandynawski kwartet to bowiem nowa inkarnacja kultowego Efterklang. W 2016 LIIMA pojawili się w na OFF Festivalu w Katowicach, gdzie zaprezentowali swój debiut „ii”. Tym razem przyjadą do Warszawy promować swoje kolejne dzieło, zatytułowane „1982”, którego współproducentem jest basista Grizzly Bear, Chris Taylor. LIIMA, w skład której wchodzi trzech członków Efterklang, na początku mieli być jedynie efemerycznym projektem. Jednak perspektywa niczym nieskrępowanego tworzenia pod nowym szyldem okazała się na tyle kusząca, że w tym momencie mają już na swoim koncie dwa albumy. Koncert w ramach OFF Club będzie jednocześnie ich pierwszym klubowym koncertem w Polsce. Bilety dostępne są na stronie wydarzenia.

//

We know that you didn't expect it, so it's more fun to write about it. Before we reveal the first artists of OFF Festival 2018, we invite you to a very special concert this spring.
OFF Club comes back in the best shape!
The next edition is on March 6, 2018 in the club Hydrozagadka in Warsaw, where LIIMA will perform, the personification of the Something Must Break idea: "something needs to be demolished so that something new can be built".
The Scandinavian quartet is the new incarnation of the iconic Efterklang. In 2016, LIIMA appeared at the OFF Festival in Katowice, where they presented their debut "ii". This time, they will come to Warsaw to promote their next album, titled "1982", co-produced by Grizzly Bear's bassist, Chris Taylor. LIIMA, which consists of three members of Efterklang, at the beginning was supposed to be an ephemeral project. However, the prospect of unhampered creation under the new name was so tempting that they already have two albums.
The OFF Club concert will also be their first club concert in Poland. Tickets are available on the event website.

OFF Club: LIIMA l 6.03 l HydrozagadkaMar 6, 8:00pmKlub Hydrozagadka@[891026910921573:274:Liima] na pierwszym klubowym koncercie w Polsce!

Po występie na OFFie w 2016 roku, zespół zagra ponownie na zaproszenie festiwalu, tym razem w Warszawie, 6 marca w klubie Hydrozagadka.

Bilety:
goout.net/pl/billety/off-club-liima/cwub/
going.pl/off-club-liima

Liima to zespół w skład którego wchodzi trzech członków @[36831868666:274:Efterklang]: Mads Brauer, Casper Clausen and Rasmus Stolberg oraz perkusista Tatu Rönkkö. W 2016 pojawili się w Katowicach promując swój debiut „ii”. Do Warszawy panowie przyjadą promować swoje kolejne dzieło „1982”.

Płyta „1982“ ukazała się 3 listopada nakładem @[35661334657:274:City Slang]. Z tej okazji grupa opublikowała utwór tytułowy, a także potwierdziła jesienną trasę z @[14791099177:274:Grizzly Bear].

W 1982 roku magazyn Time Magazine po raz pierwszy “osobą roku” nie wybrał człowieka, a komputer osobisty. To także rok, w którym urodził się
Casper Clausen i pozostali muzycy zespołu. ‘1982’ nie jest jednak płytą przywołującą brzmienie tego roku, ale jest zrodzony z inspiracji tamtym czasem. To płyta, na której zespół zastanawia się nad tożsamością i naszym miejscem w czasie, zadając pytania natury egzystencjalnej, nie skupiając się jednak wyłącznie na nostalgii i refleksji.
„Myślę, że naszą kolektywną pamięć jako zespołu, kształtuje to, że urodziliśmy się na początku lat osiemdziesiątych” - tłumaczy Clausen. „To jest czas, do którego nieustannie wracam, by go zrozumieć i nadać mu sens. Ma to równocześnie duże, jak i małe osobiste znaczenie, bo jest teraz bardzo dalekie od nas. Wszystko się nieustannie zmienia, patrzenie wstecz jest nostalgią, a ja ciągle biegnę, nawet gdy stoję.”

Twórcą teledysku do opublikowanej właśnie tytułowej piosenki, jest reżyser i artysta wizualny Baby Duka: „Liima odezwali się do mnie, gdy byłem w połowie pracy nad grą komputerową. Melancholijny świat syntezatorów i płynącej perkusji, idealnie pasował do pomysłu, którym się bawiłem od jakiegoś czasu. Postanowiłem połączyć pikselową grafikę Atari i C64, z kamerą 3D. Uznałem, że jest to dobra okazja by pokazać orwellowską
dystopię, gdzie pragnienie bycia w innym miejscu jest zawsze obecne w ludzkiej jednostce."

Strona: liima.net
Facebook: facebook.com/liimaband
Twitter: twitter.com/liimaband
Instagram: www.instagram.com/liimaband/
Wytwórnia: cityslang.com/releases/liima-1982
... See MoreSee Less

OFF Club: LIIMA l 6.03 l Hydrozagadka
LOAD MORE>>>
1

Leave a Reply